Vítejte na KOVÁRNĚ

Hlavním cílem mého snažení není jen hosty ubytovat, ale nabídnout  možnost aktivně  strávit svou dovolenou na Šumavě. Se vším, co k tomu patří, záleží jen na tom, co kdo má rád. Půjčím vám kola, běžky i kanoe, vymyslím vám trasy podle náročnosti, dovezu vás s loděmi k Vltavě, provedu vás po lese a pokusím se přiblížit historii tohoto místa. Zprostředkuji nevšední fotografování zvířat a ptáků v šumavské přírodě ( blízko je to i do Bavorského národního parku, kdyby se fotografům nedařilo...)

Objekt je bývalou kovárnou, sloužící tak skoro až do revoluce. Po celkové rekonstrukci má objekt dvě obytná podlaží a podkroví, stojí na samém okraji poklidné vesnice a k nejbližším sousedům je to asi 100 metrů.

K pronájmu nabízíme dva apartmány. Ten horní je pro osm lidí a je k němu k dispozicí venkovní posezení u ohniště a krytá pergola u vchodu.

Dolní apartmán je pro tři osoby a také má své ohniště a zasklenou terasu přístupnou z kuchyně. Oba apartmány mají svou koupelnu s WC.

Pro všechny je možnost uskladnění kol a lyží v zamykatelném skládku za domem.

Obec Pěkná leží v malebném údolí řeky Vltavy, z jedné strany obklopena Národním parkem Šumava a z druhé vojenským újezdem Boletice. Díky tomu je jisté, že milovníci přírody to už nemohou mít blíže k čisté a ničím nerušené přírodě.

Upozornění návštěvníkům

Pozor, Šumava je silně návyková, může se Vám stát, že se budete chtít neustále vracet!

Novinky

Video od kamaráda Tihise z poslední akce "Beskydy na Šumavě"

15.03.2015 17:34

Právě teď je modré nebe našich dní

10.09.2012 14:35
   Všichni znáte to slůvko „nestíhám“. Všimli jste si, jak nám už zevšednělo? Jak je příznačné dnešní době a systému, který nás nutí leckdy skrytě, ale neustále, zvyšovat výkon... Může to tak jít do nekonečna?      Povím vám kratičký příběh. Před časem jsme...

Dámy prominou...

27.08.2012 10:44
   Stává se to prý zřídka a možná jen jednou za život, ale já jsem se včera zamiloval...a asi hned na první pohled. Bylo to tak náhlé a přišlo to jak blesk z čistého nebe. Jak se mi to jen mohlo stát? Řeknu to raději všechno pěkně od začátku :    Bylo asi tak nějak po deváté,...

Úsměv z prachu.

20.03.2012 10:05
   Na přelomu roku jsem se na pět týdnů vydal poznávat svět. Cílem mé cesty byla Barma nebo Myanmar, jak kdo chcete. Je to stát s velice pohnutou historií, donedávna ještě spoutaný vojenskou juntou a turisticky málo navštěvovaný. Kráčely tudy dějiny a hlavně, na jejím území se...
Záznamy: 1 - 4 ze 37
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ceník a kalendář akcí

Rezervované termíny :

13.02.2021 00:00
Ceník a kalendář akcí                                      

CENÍK

06.05.2020 00:00
Horní apartmán je pro 8 dospělých a dvě přistýlky, má tři ložnice, kuchyň se sporákem a krbovými kamny, vlastní koupelnu s WC Cena za víkend ... 6400 Kč/apartmán Cena za týden ... 19.600 Kč/apartmán  Dolní apartmán je pro 4 osoby, má dvě ložnice, 2 kuchyně s krbem a 2 koupelny s WC  Cena...