Vítejte na KOVÁRNĚ

Hlavním cílem mého snažení není jen hosty ubytovat, ale nabídnout  možnost aktivně  strávit svou dovolenou na Šumavě. Se vším, co k tomu patří, záleží jen na tom, co kdo má rád. Půjčím vám kola, běžky i kanoe, vymyslím vám trasy podle náročnosti, dovezu vás s loděmi k Vltavě, provedu vás po lese a pokusím se přiblížit historii tohoto místa. Zprostředkuji nevšední fotografování zvířat a ptáků v šumavské přírodě ( blízko je to i do Bavorského národního parku, kdyby se fotografům nedařilo...)

Objekt je bývalou kovárnou, sloužící tak skoro až do revoluce. Po celkové rekonstrukci má objekt dvě obytná podlaží a podkroví, stojí na samém okraji poklidné vesnice a k nejbližším sousedům je to asi 100 metrů.

K pronájmu nabízíme dva apartmány. Ten horní je pro osm lidí a je k němu k dispozicí venkovní posezení u ohniště a krytá pergola u vchodu.

Dolní apartmán je pro tři osoby a také má své ohniště a zasklenou terasu přístupnou z kuchyně. Oba apartmány mají svou koupelnu s WC.

Pro všechny je možnost uskladnění kol a lyží v zamykatelném skládku za domem.

Obec Pěkná leží v malebném údolí řeky Vltavy, z jedné strany obklopena Národním parkem Šumava a z druhé vojenským újezdem Boletice. Díky tomu je jisté, že milovníci přírody to už nemohou mít blíže k čisté a ničím nerušené přírodě.

Upozornění návštěvníkům

Pozor, Šumava je silně návyková, může se Vám stát, že se budete chtít neustále vracet!

Novinky

Špatné zprávy

04.11.2009 12:56
    Přišlo to dříve, než jsem očekával. Bílá víla už není. Už čtrnáct dní ji nikdo neviděl. Posed, který jsem jí vyrobil, někdo zničil a zahodil. Proč zmizela – nikdo neví, počasí se nezměnilo, o potravu není nouze, můžeme jen tušit, co se stalo. Bylo by jistě zajímavé pozorovat,...

Rendez-vous s bílou paní

19.10.2009 18:19
   To, nač jsem se tolik těšil a co stále nepřicházelo, se konečně stalo skutečností- naše první rande. Byl to její vrozený ostych, který jí bránil se ke mně přiblížit natolik, aby se necítila ohrožena? Nebo se jen konečně slitovala nad mým zarputilým snažením? Nevím, ale myslím si,...

Bílá princezna

12.10.2009 12:06
   Jak jsem již upozornil ve Víkendové nabídce, v “mém“ údolí se objevila bílá káně. Taková věc se nestává často, i když prý to není zas příliš veliká vzácnost. Ale srdce každého fotografa – ornitologa poskočí radostí když ji uvidí, na to vemte jed (hlavně ne ten karbofuran...

Co fotit o víkendu ?

07.10.2009 15:34
Vytvořil jsem novou rubriku VÍKENDOVÁ NABÍDKA, do které budu vkládat aktuální možnosti, jak získat do svého seznamu další wildlife úlovky.
Záznamy: 17 - 20 ze 37
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Ceník a kalendář akcí

Rezervované termíny :

13.02.2021 00:00
Ceník a kalendář akcí                                      

CENÍK

06.05.2020 00:00
Horní apartmán je pro 8 dospělých a dvě přistýlky, má tři ložnice, kuchyň se sporákem a krbovými kamny, vlastní koupelnu s WC Cena za víkend ... 6400 Kč/apartmán Cena za týden ... 19.600 Kč/apartmán  Dolní apartmán je pro 4 osoby, má dvě ložnice, 2 kuchyně s krbem a 2 koupelny s WC  Cena...